Magnum 3-pak is til kun 25 kr. og Den Grønne Slagter pålæg til en flad 10'er

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Aars og fundet nogle supergode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Kvickly, DagliBrugsen, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Kvickly: Magnum 3-pak is til kun 25 kr.

Kvickly har et køligt tilbud på Magnum 3-pak is til kun 25 kr. pr. pakke. Med en volumen på 255-330 ml får du en god literpris på maks. 98,03 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 7. februar til torsdag den 20. februar.

DagliBrugsen: Veronia Appassimento eller Z-Zinfandel til halv pris

DagliBrugsen tilbyder Veronia Appassimento eller Z-Zinfandel vin til en skarp pris på 49 kr. pr. flaske, hvilket er halv pris. Tilbuddet gælder fra fredag den 14. februar til torsdag den 27. februar.

Netto: Den Grønne Slagter pålæg eller kalkunbacon for kun 10 kr.

Netto har et lækkert tilbud på Den Grønne Slagter pålæg eller kalkunbacon til kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 15. februar til fredag den 21. februar.

Rema 1000: Stryhn's Postej til 18 kr.

Hos Rema 1000 kan du få Stryhn's Postej i varianter som grovhakket, fransk eller bacon-peber til en pris på 18 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra søndag den 16. februar til lørdag den 22. februar.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.