Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Kvickly tilbyder Änglamark økologiske æg, str. M/L, til en skarp pris på 20 kr. pr. bakke med 10 stk. Der er en begrænsning på maks. 3 bakker pr. kunde. Tilbuddet gælder fra fredag den 5. december til torsdag den 11. december.
Hos Netto kan du få Schulstad Det Gode brød, enten solsikkekernebrød eller boller, til en pris af kun 8 kr. pr. stk. Der er en grænse på 6 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra lørdag den 6. december til fredag den 12. december.
Rema 1000 tilbyder udenlandske appelsiner, klasse I, til en pris af 10 kr. for 2 kg, hvilket svarer til 5 kr. pr. kg. Tilbuddet gælder fra søndag den 7. december til lørdag den 13. december.